Меню Закрити

Мандруй Придінців’ям

Активні та екологічні маршрути від Святогір’я до Кремінної

Мандруй Придінців’ям – це асортимент активних та екологічних маршрутів, які охоплюють кілька громад і популяризують екотуризм, як дружній до природи формат подорожей.

Значення екотуризму в світі зростає, і все більше людей обирають для себе саме такий вид відпочинку.

Для тих, хто відчуває себе відповідальним за природу, її збереження, хто готовий мандрувати, не завдаючи шкоди довкіллю, підготували перелік цікавих маршрутів.

Вело-, пішохідні та водні маршрути різної тривалістю й інтенсивності складають перелік цікавих пропозицій. Усі маршрути об’єднують ключові населені пункти, розташовані на березі Сіверського Дінця, щоб забезпечити безперервність маршруту від Святогірська до Кремінної.

Автори при створенні мапи намагались об’єднати пункти прокату та перелік послуг, якими може скористатись активний мандрівник.

А головний ефект і задоволення від подорожей забезпечує багата палітра мальовничих краєвидів Придінців’я, представлена безцінними природними комплексами НПП «Святі Гори», НПП «Кремінські Ліси» та Заповідника «Крейдова флора», побачити які варто у різні пори року і за будь-якої погоди. Доповнені цілим рядом природних пам’яток та об’єктів довкілля місцевого значення, вони увійшли до складу так званої Смарагдової мережі – світової спадщини природи.

Приємним бонусом для тих, хто вирішить скористатися турами, об’єднаними назвою «Мандруй Придінців’ям», є змога доповнити обраний маршрут додатковими об’єктами з екскурсійних пропозицій програми «Шлях, позначений сіллю». Поєднання прекрасних пейзажів з пізнанням цікавих фактів, таємниць минулого та знайомство з гастрономічними родзинками допоможуть пізнати Солону історію Сходу України і відкрити його з абсолютно неочікуваного боку.

Мапа «Мандруй Придінців’ям»

«Мандруй Придінців’ям» має на меті посилити взаємодію територіальних громад, об’єднаних довкола Святогірська, Лимана, Сіверська, Кремінної і забезпечити підґрунтя для спільних туристичних проєктів.

Завантажити каталог

Проєкт «Розвиток співпраці територіальних громад Донецької та Луганської областей із залучення туристів шляхом поширення мережі активних та екологічних маршрутів «Мандруй Придінців’ям», реалізує ГО «ЦПГА «Крила» за організаційної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс» у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Пов’язані записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *