Меню Закрити

«Крила» в обіймах Черкащини

Друзі, рада бути знову на зв’язку з вами!

Я знаходжуся під Черкасами, намагаюсь адаптуватись на новому місці. Нас з колегами вимушено розкидала по всій країні російська агресія проти України, але ми вміємо працювати на відстані й готові відновлювати громадську і підприємницьку діяльності.

Першочергово довели до кінця незакінчену справу і випустили Збірник Криволуцьких читань 2021, розробили надихаючий логотип для ГО, а також створили окремо для ГО сторінку на фейсбук. Така швидкість в роботі свідчить про наше бажання попри всі труднощі зберегти свою активність і наближати Перемогу в той спосіб, на який ми здатні.

Наразі подолання гуманітарної кризи, забезпечення потреб внутрішньо-переміщених осіб є в переліку невідкладних справ. Ми налагодили стосунки з Гуманітарним центром Черкаської міської ради. На їх обліку перебувають понад 20 000 осіб ВПО. Тут надається перша допомога людям, котрі опинились в скрутному становищі. Центр працює злагоджено, на мій погляд, максимально прозоро.

Не виключаю, що подібна волонтерська координація під керівництвом міської ради є і в інших обласних центрах, але уважно звернула увагу на роботу місцевої влади. Здалося, що поводяться ПРОактивно та ефективно.

ГО «Крила» в рамках гуманітарної ініціативи «Паляниця» (#HelpUkraine22) закупила та передала на забезпечення потреб центру засоби особистої гігієни та побутову хімію. Асортимент продукції: рушники, туалетний папір, шампунь, мило рідке, індивідуальні жіночі засоби гігієни. Загалом на суму 68 800 грн.

Операція «Паляниця»

Таким чином співпрацю з Гуманітарним центром ми почали з корисної справи.

На майбутнє обговорили ще варіанти спільних проєктів. Буду рада, якщо наш досвід громадської роботи буде корисним на новому місці!

Наша робота в межах «Операції «Паляниця» передбачала також додаткову діяльність з пошиття постільної білизни. Про цей, наступний етап проєкту, пишу в окремому дописі за посиланням.


Яна Синиця,
голова ГО «ЦПГА «Крила»


#HelpUkraine22 «Операція Паляниця» – проєкт гуманітарної допомоги, який адмініструє та керує Комітет відкритої демократії (COD)

Більше фото на сторінці https://www.facebook.com/KrylaNGO

Пов’язані записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *